میلگرد اصفهان

میلگرد اصفهان

میلگرد اصفهان توسط ذوب آهن اصفهان تولید می شود. این کارخانه در سال 1346 فعالیت خود را آغاز نمود. ذوب آهن در سال 1350 به بهره برداری رسید. کارخانه ذوب آهن در جنوب غربی استان اصفهان واقع است. از نظر جغرافیایی مرکزیت دارد. مزیت مکان جغرافیایی دسترسی نسبتا خوب، برای ارسال بار به جای جای کل کشور را دارد.

کارخانه ذوب آهن، مادر صنعت فولاد در ایران شناخته می شود. زیرساخت بسیاری از کارخانه های تولیدی، با وجود این کارخانه پی ریزی گردیده. اولین و بزرگترین کارخانه تولید فولاد در کشور است. ذوب آهن میلگرد را به دو صورت ساده و آجدار در سایز های متعدد تولید می کند. میلگرد های آجدار نیز به سه نوع آج جناغی، آج مارپیچ و دوکی تقسیم می شوند.

 

اصفهان با قرارگیری در مرکز کشور و خطوط ارتباطی خوب، امکان حمل کالا به اقصی نقاط کشور را دارد. ضمن اینکه اصفهان یکی از اصلی ترین قطب های صنعتی و تولید کننده آهن آلات کشور است. وجود نیرو های مختصص در زمینه تولید آهن آلات، موقعیت جغزافیایی عالی من جمله دلایلی است که تهیه و خرید میلگرد و آهن آلات از اصفهان منطقی و به صرفه کند.

 

عکس میلگرد های ذوبی در یک قاب:

میلگرد ذوبی اصفهان - انواع میلگرد های تولید ذوب آهن اصفهان - قیمت امروز میلگرد

تشخیص میلگرد ذوب آهن اصفهان

راه تشخیص میلگرد ذوب آهن اصفهان، باید به حروف حک شده روی میلگرد مراجعه کرد. حروف ESCO  CU به عنوان مثال، حروف ابتدایی نشان دهنده کارخانه و حرف  C به معنی شیوه تولید آلیاژی و حرف U نشان از نوع آج جناعی با آج 400 دارد.

 

قیمت روز میلگرد

میلگرد ذوب آهن اصفهان دارای بالاترین کیفیت و به تبع آن بالاترین قیمت در بازار است. خرید از ذوب آهن اصفهان فقط از طریق بورس کالا امکان پذیر است. همین دلیل باعث شده قیمت میلگرد ذوبی توسط بنگاه ها تعیین و در بازار به فروش برسد.

برای اطلاع از قیمت میلگرد امروز آجدار بر روی این لینک کیلک نمایید.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد امروز ساده بر روی این لینک کلیک نمایید.

همچنین شما میتوانید با تماس آنی با مرجع آهن از قیمت آهن آلات و سفارش بار ترکیبی آهن عمده به صورت آنلاین بهرمند شوید.

تماس با مرجع آهن جهت سفارش آهن آلات آنلاین و بروز

 

مقاله:  خرید میلگرد عمده

 

نظرات کاربران